BİZ KİMİZ?

1987 yılında Ankara’da aile şirketi olarak kuruldu. Kurulduğu Günden bugüne ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen firmamız Türkiye’nin saygın şirketleri arasında yerini aldı. Aslantürk A.Ş. Üniversite Binası İnşaatı, Özel Konut İnşaatı , İş merkezi İnşaatı, Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu İnşaatı, Rehabilitasyon Merkezi İnşaatı, Kütüphane İnşaatı, Halkeğitim Merkezi İnşaatı ile örnek bir girişimci olarak dikkat çekmektedir. 34 yıllık iş deneyimini, mali gücünü ve teknik gücünü kullanarak sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmektedir. Şirket Yönetiminin ve Teknik Kadronun Uluslararası Kaliteden, günün teknoloji ve standartlarından ödün vermeden üstlenmiş olduğu projeleri başarıyla zamanında bitirip teslim etmiştir. 34 Yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak. Güven duyulan bir firma olarak sürdürülebilirliliğini sağlamak.

Firmamızın ana stratejisi, temel faaliyet alanı olan İnşaat- Taahhüt sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Firmamızın gelişme ve büyüme stratejisi ise kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yansıtılması temelinde yapılandırılmıştır.